Müşteri Hizmetleri: 0 212 871 17 50                                                                                      İlk 100'deyiz...


2HM / 2VM Serisi, Vidalı Pompalar, hidrofor servisi, en uygun hidrofor servis fiyatları
Ürün Adı : 2HM / 2VM Serisi

Ürün Kodu : 1805


  • İkiz vidalı pompa katı yada yüksek viskoziteli macun kıvamında olmayan birçok farklı alanda kullanılan akışkanları transfer edebilir.
  • İkiz vidalı pompalar çok geniş bir kullanım alanına sahip olup, korozyon yada yağlama riskine girmeden gaz ve çeşitli sıvılar içeren akışkanların güvenilir bir şekilde transfer edilmsini sağlar.
  • Pompa giriş ve çıkışlarının özel tasarımı sayesinde, pompanın çalışmadığı durumlarda bile gövdede yeterli akışkan bulunur. Bu durum pompanın iyi bir kendinden emiş performansına sahip olmasını sağlar ve giriş hattındaki su hızlı bir şekilde boşaltılır.
  • Pompada bulunan özel tasarımlı by-pass valfi sayesinde yüksek basınç durumunda pompanın çalışma torkunun düşürülmesi amacıyla akışkan basma tarafından emme tarafına yönlendirilir.
  • Bağımsız yağlamalı senkron dişliler sayesinde güç, ana tahrik dişlisinden diğer dişliliere transfer edilir ve burada kayıpsız ve sabit akış sağlanır. Böylece çeşitli akışkanların transferi güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir, aynı zamanda kısa süreli yağsız çalışma durumunda bile pompa zarar görmemesini sağlar.
  • Özel olarak dizayn edilmiş hidrolik yapı emme tarafından basma tarafına milin tahrik edilmesiyle beraber darbesiz akışkan transferi sağlar.
  • İkiz vidalı pompa gövdeleri farklı yapılardan seçilebilir, böylece farklı sıcaklıklarda farklı akışkanlar transfer edilebilir.   

Teknik Özellikler :

Debi Aralığı (m³/h) : 0…2500
Manometrik Yükselik Aralığı (m) : 0…600 
İşletme Basıncı (bar)  : 0...60 
Çalışma Sıcaklığı (°C) : -30...300 
Motor Hız Aralığı (d/d) : 1000-3600
Viskozite (mm²/s) : 0,5...100